Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Презентація по-японськи

сучасних європейських мов

Японський формат Pecha Kucha, відомий у всьому світі, використали студентки Київського національного торговельно-економічного університету Дар’я Мітус, Єлизавета Максименко, Юлія Нападовська (ФТМ 1-17) під час проведення онлайн-зустрічі 22 березня 2021 року під назвою «Age-related differences in advertising».

The Feedback from Students надав підставу модераторам заходу, Аллі Сергіївні Нипадимці (PhD in Humanitarian Sciences. Philology) та Наталі Вікторівні Шумейко (Candidate of Pedagogical Sciences), стверджувати, що формат Pecha Kucha є ідеальною платформою для змістовних ZOOM-зустрічей творчої молоді, готової ділитися своїми ідеями, думками, планами, враженнями, представляючи студентам, які вивчають англійську мову професійного спрямування, свої найкращі проєкти!

остання редакція 25.03.2021