Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

ОМЕЛЯН ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

доктор філософії в галузі Право зі спеціальності Право

старший викладач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, адвокат

e-mail: v.omelyan@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

правове забезпечення безпеки бізнесу, адміністративне право та процес, сімейне право, конституційне право.

ДИСЦИПЛІНИ

Правознавство

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доктор філософії в галузі Право зі спеціальності Право, 12.00.07 "Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право", тема дисертації: "Адміністративний розсуд в діяльності публічної адміністрації", 2020 р.

юрист, адміністративне право і процес (ОС "магістр"), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2021 р. до цього часу.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Голови Ради адвокатів міста Києва за особистий внесок у створення іміджу інституту адвокатури, високий професіоналізм та значні досягнення у адвокатській діяльності, 2020 р.

Подяка Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури України, відданість професії, високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, підтримання своїх професійних стандартів та ідеалів честі, гідності і ділової репутації, а також з нагоди святкування професійного свята – Дня адвокатури України, 2019 р.

Подяка Голови Ради адвокатів міста Києва, Голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва за високий рівень професіоналізму направлений на забезпечення захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центр акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, сертифікат про підвищення кваліфікації 2020 р.

Центр акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, сертифікат про підвищення кваліфікації 2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Керівник Секретаріату Ради адвокатів міста Києва, з 2019 р.

Адвокат, з 2019 р.

Державний службовець, 2015 -2019 рр.

ХОБІ подорожі, спорт

остання редакція 04.04.2021