logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Перспективи успішного працевлаштування PR-фахівців: майстер-клас Юлії Дрожжиної

Загальна інформація

Онлайн навчання відкриває для студентів нові перспективи, а для викладачів – можливість налагодження успішної співпраці зі стратегічними партнерами. Тому зустріч студентів, які вивчають дисципліну «Управління персоналом», з PR-фахівцем Міжнародного кадрового порталу grc (HeadHunter Україна) Юлією Дрожжиною 6 квітня 2021 року на Zoom-конференції, була надзвичайно цікавою, корисною та актуальною.

Під час майстер-класу спікер розкрила студентам перспективи успішного працевлаштування PR-фахівців, розповіла про те, яких саме спеціалістів шукають роботодавці, навіщо та як саме «піарнику» працювати над особистим брендом.

Студенти із захопленням ознайомились із сучасними PR-кейсами фахівця-експерта з понад 10-річним досвідом, отримали актуальну інформацію про сукупність навичок, що, в першу чергу, необхідно розвивати, про те, як знайти себе у майбутній професії.

Щиро дякуємо Юлії Дрожжиній та доценту кафедри менеджменту Миколайчук І.П. за  організований майстер-клас та створення невимушеної атмосфери спілкування.

06.04.2021
433884
1159
остання редакція 14.04.2021
433884