Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини"

15-16 квітня 2021 року відбулась підсумкова науково-практична конференція - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

Дистанційний формат проведення Конкурсу не став на заваді справжньої наукової дискусії щодо актуальних питань розвитку міжнародних економічних відносин.

На Конкурс надійшло 60 студентських робіт із 37 закладів вищої освіти, які були подані на рецензування членам галузевої конкурсної комісії. Автори наукових робіт обрали цікаві та актуальні теми для проведення досліджень, за якими були сформульовані відповідні висновки і рекомендації.

Журі за підсумками проведеної науково-практичної конференції визначило переможців Конкурсу і нагородило дипломами І ступеня - 3 осіб, дипломами ІІ ступеня - 6 осіб, дипломами ІІІ ступеня - 8 осіб.

Студент кафедри світової економіки ФМТП Тарас Ковтун  отримав почесне перше місце в рейтингу переможців.

Грамотою за креативний підхід нагороджено Інну Яцюк, студентку Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Результати розміщені на сайті Університету.

Дякуємо учасникам і членам журі за активну участь, цікаве і конструктивне дискутування і до зустрічі в наступному році!

16.04.2021
остання редакція 22.07.2021