Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

13.04.2021 провідні digital-аудитори та аналітики кафедри- д.е.н., проф. К. Назарова;  к.е.н., доц. М. Нежива; к.е.н., доц. В. Гоцуляк - взяли активну участь у IV International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021 (Ukraine – Uzbekistan – Latvia). Науковці представили доповідь на тему «Digital Audit as an Imperative for Ukraine’s Way out From the COVID-crisis and a Tool to Increase the Competitveness of the State», яка викликала значний інтерес у міжнародної професійної спільноти. Кафедра, яка має певні здобутки у вказаному  напрямі, отримавши підтримку визнаних вчених та практиків, буде продовжувати свої наукові дослідження в цьому напрямі(і чекаємо докторантів і аспірантів, які прагнуть долучитися до окресленого напряму досліджень).

Щиро дякуємо організаторам та учасникам за високопрофесійний, актуальниий захід!

остання редакція 20.04.2021