Майстер-клас провідної аудиторської компанії «Сайвена-Аудит»

29 квітня 2021 року відбувся майстер-клас стейкголдера кафедри фінансового аналізу та аудиту, провідної аудиторської компанії  «Сайвена-Аудит» на тему «Аудит спеціального призначення. Трансфертне ціноутворення» комунікацією Zoom.

Аншлаг! 100 учасників (студенти, аспіранти, викладачі і стейкголдери).

Лектори: Олена Жукова (засновник і керуючий партнер групи компаній Saivena Group, голова комітету по міжнародному оподаткуванню Асоціації адвокатів України, сертифікований аудитор, адвокат по податковим та фінансовим спорам, спеціаліст по ТЦО, ТІК, експерт Реанімаційного пакету реформ) та Марія Мурашко (економіст з трансфертного ціноутворення аудиторської компанії «Сайвена-Аудит», випускниця КНТЕУ за спеціальністю «Аудиторська діяльність»).

Майстер-клас був проведений на високому професійному рівні. Лише позитивні відгуки учасників заходу!

Щиро дякуємо партнерам за корисний захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 22.07.2021