Круглий стіл «Методи та інструменти економічної дипломатії: міжнародний досвід та українська практика»

10 червня 2021 року з нагоди відзначення 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету за ініціативи кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, Університет та Українська асоціація зовнішньої політики проведуть круглий стіл «Методи та інструменти економічної дипломатії: міжнародний досвід та українська практика».

Мета проведення: привернення уваги науковців та практиків у сфері міжнародних економічних відносин та міжнародного права до актуальних питань, пов’язаних із реалізацією зовнішньоекономічної політики держав та захисту національних економічних інтересів на світовій арені.

Питання для обговорення:

• правове регулювання економічної дипломатії;
  • українська практика захисту національних інтересів за кордоном;
  • міжнародний досвід провадження економічної дипломатії;
  • економічна дипломатія в умовах політики неопротекціонізму.

Кількість учасників: 50.

10 червня 2021 року о 10 годині (в дистанційному режимі).

• 9.30 - 9.55 – реєстрація учасників та гостей круглого столу.
  • 10.00 - 12.00 – засідання круглого столу.
  • 12.30 - 13.00 – підведення підсумків круглого столу.

1931
остання редакція 07.06.2021