Продовжено набір для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу!

Шановні студенти!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжує набір для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу!

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей кафедри онлайн

19 травня 2021 року о 11.30!

Участь у цьому заході допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо умов вступу та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх можливостей і додаткових переваг!

Завітайте на День відкритих дверей онлайн та поспілкуйтеся із представниками кафедри військової підготовки. Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію!

ДО ЗУСТРІЧІ В ZOOM!

Підключитися до конференції Zoom

Код доступа: 1R7

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM

Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ

Запрошуємо всіх на зустріч!

остання редакція 17.05.2021
vovriz