Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Круглий стіл «Аудит, аналіз та облік в інформаційному суспільстві»

фінансового аналізу та аудиту

03.06.2021 кафедра фінансового аналізу та аудиту провела студентський круглий стіл «Аудит, аналіз та облік в інформаційному суспільстві» з метою обговорення теоретичних та практичних питань аудиту, аналізу та обліку в інформаційному суспільстві.

Студенти, представники з ФФО, ФМТП та ФЕМП, взяли участь в обговоренні теми та виступили з доповідями:

• Концепція впровадження Е-аудиту як пункт взаєморозуміння України та європейського союзу (Татенко Назар, 4-12, ФФО).
  • Виникнення аудиту в світі (Маціпура Дар’я, 2-12, ФМТП).
  • Економічний аналіз діяльності підприємства у забезпеченні сталого розвитку держави (Соколовський Єгор,2-9, ФЕМП).
  • Аудитор в епоху діджитал (Костирко Аліна , 2-11, ФМТП).
  • Аналіз трудових ресурсів як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства (Конюшенко Тетяна, 4 – 13, ФФО).
  • Судова економічна експертиза як інструмент забезпечення правосуддя (Луста Анастасія, 3-9, ФФО).
  • Перспективи використання Е-аудиту в Україні (Євтушенко Юлія, 2-10, ФМТП).
  • Електронна торгівля в Україні: аналітичний аспект (Крівель Мар’яна, 2-9, ФЕМП)
  • Аналіз діяльності підприємств агропромислового комплексу (Рябоха Марина, 3-8, ФФО).
  • Аналіз підходів та методів оцінювання бізнес-процесів підприємств та організацій (Кириленко Дар‘я, 2-9, ФЕМП).
  • Діджиталізація аудиту (Мостовенко Анастасія,Третяк Артем, 4-10, ФФО).
  • Антикорупційний аудит як інструмент протидії корупції та корпоративному шахрайству (Ніколенко Матвій, 3-9, ФФО).
  • Аудит у контексті глобальних змін (Медведєва Дар'я, 2-12, ФМТП).
  • Особливості аналізу діяльності підприємств ІТ-сфери (Тихоненко Вікторія, 3-8, ФФО).
  • Вплив Digital-технологій на розвиток бухгалтерського обліку та статусу бухгалтерів в Україні (Лебединець Олександр, 2-9, ФЕМП).
  • Аудит в епоху цифрових технологій (Ховайло Єлизавета, 2-12, ФМТП).
  • Аудит інформаційних технологій (Герус Ольга, 2-12, ФМТП).
  • Інвестиційна політика України як об`єкт аудиту (Кольміченко Наталія, 2-9, ФЕМП).

Дякуємо студентам за цікаві та креативні доповіді!

остання редакція 04.06.2021