Кафедра фізичної культури та спорту
Кафедра фізичної культури та спорту

Збірна команда КНТЕУ «ATLANTS» - абсолютні лідери чемпіонату міста Києва з перетягування канату

фізичної культури та спорту

Відкритий чемпіонат міста Києва з перетягування канату в приміщенні пройшов 22 травня на базі Київського національного торговельно-економічного університету. На змагальному майданчику протистояли 12 чоловічих та 6 жіночих команд з різних міст України. Змагання проходили за карантинних умов, команди складалися з 4 атлетів, замість 8 традиційних. Найсильнішою залишається збірна команда КНТЕУ «ATLANTS», чинні чемпіони України та переможці відкритого чемпіонату столиці.

Цього разу «ATLANTS» представили 6 складів команд (4 чоловічих та 2 жіночих), серед яких також були дебютанти, та зайняли абсолютне лідерство, адже забрали 5 кубків чемпіонату.

Серед дівчат незмінними лідерами залишається команда «ATLANTS Girls» – І місце, срібні ж призери чемпіонату – «ATLANTS Wild Cats».

Чоловічі склади збірної обійняли всі сходинки п'єдесталу:

• Золото чемпіонату забрали «ATLANTS Boss»
  • Срібну нагороду вибороли «ATLANTS Royal»
  • Бронзовим призером став склад команди «ATLANTS Junior»

А попереду в збірної чемпіонат України, який відбудеться вже 30 травня.

Вітаємо наших «Атлантів», пишаємося здобутками та бажаємо перемог!

06.06.2021
остання редакція 06.06.2021