Кафедра фізичної культури та спорту
Кафедра фізичної культури та спорту

Збірна команда КНТЕУ «Kiev Cheerleading Team» на Чемпіонаті України з чирлідингу

фізичної культури та спорту

Збірна команда КНТЕУ з чирлідингу «Kiev Cheerleading Team» успішно виступила на V етапі Чемпіонату України з чирлідингу, що відбувся 28 травня у стінах Київського національного торговельно-економічного університету.

Чемпіонат проходить у декілька етапів в різних містах України. В змаганнях беруть участь більше 2000 учасників.

Команда нашого університету дебютувала в одній з найскладніших номінацій чирлідингу «Cheer Dance maxi-team Seniors».

«До цього чемпіонату команда готувалася увесь рік. Звичайно, у розклад тренувань епідемія внесла свої корективи, проте дівчата показали свою майстерність на високому рівні»,  — розповіла капітан команди Владислава Заславська.

Честь рідного університету захищали не тільки студентки старших курсів, а й першокурсниці, які лише у вересні стали частинкою команди. Вони так довго чекали на дебют у змаганнях і, нарешті, дочекалися.

Вітаємо з успішним виступом старшого викладача Олену Олександрівну Дембіцьку та капітана команди Владиславу Заславську.

Чекаємо нових досягнень і перемог!

Вітаємо дівчат з гарним виступом:

• Бєлінська Валерія Денисівна, ФМТП 3-19
  • Биндюк Катерина Геннадіївна, ФМТП 1-14