Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

Зустріч ректора КНТЕУ з бакалаврами-відмінниками

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі 5 липня 2021 року зустрівся з випускниками-відмінниками та студентами, які впродовж навчання на бакалавраті брали активну участь у громадському, культурно-масовому, науковому та спортивному житті університету. Цьогоріч дипломи ОС «бакалавр» отримують 2300 студентів денної форми навчання, з них 238 дипломів з відзнакою.

Урочиста зустріч відбулась в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ, де присутні могли насолодитися вокальними та хореографічними номерами студентів та випускників. Захід розпочався з вітального слова Анатолія Антоновича Мазаракі, який привітав бакалаврів і зазначив: «За ці 4 роки в університеті змінились ви – ваш IQ, ваш світогляд, змінився і університет». Він згадав, що 2021 рік – ювілейний для закладу, адже цьогоріч КНТЕУ відзначає своє 75-річчя. Анатолій Антонович побажав випускникам гарного майбутнього, щасливого життя, берегти себе і своїх близьких, пам’ятати, що світ ускладнюється, і потрібно удосконалюватись разом із ним.

Від імені студентства на заході виступили представники Ради студентського самоврядування КНТЕУ – Белінський Максим та Дадіані Тамара, які висловили свою вдячність адміністрації університету на чолі з А.А. Мазаракі, всім викладачам, працівникам кафедр та деканатів за допомогу і підтримку. Голова РСС М. Белінський, звертаючись до випускників, відмітив: «Всі ми різні, але я впевнений, що ці 4 роки були для кожного з нас найкращі».

Вітаємо наших відмінників із успішним завершенням навчання та чекаємо у магістратурі КНТЕУ!

05.07.2021
остання редакція 09.07.2021