Зустріч ректора КНТЕУ з бакалаврами-відмінниками

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі 5 липня 2021 року зустрівся з випускниками-відмінниками та студентами, які впродовж навчання на бакалавраті брали активну участь у громадському, культурно-масовому, науковому та спортивному житті університету. Цьогоріч дипломи ОС «бакалавр» отримують 2300 студентів денної форми навчання, з них 238 дипломів з відзнакою.

Урочиста зустріч відбулась в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ, де присутні могли насолодитися вокальними та хореографічними номерами студентів та випускників. Захід розпочався з вітального слова Анатолія Антоновича Мазаракі, який привітав бакалаврів і зазначив: «За ці 4 роки в університеті змінились ви – ваш IQ, ваш світогляд, змінився і університет». Він згадав, що 2021 рік – ювілейний для закладу, адже цьогоріч КНТЕУ відзначає своє 75-річчя. Анатолій Антонович побажав випускникам гарного майбутнього, щасливого життя, берегти себе і своїх близьких, пам’ятати, що світ ускладнюється, і потрібно удосконалюватись разом із ним.

Від імені студентства на заході виступили представники Ради студентського самоврядування КНТЕУ – Белінський Максим та Дадіані Тамара, які висловили свою вдячність адміністрації університету на чолі з А.А. Мазаракі, всім викладачам, працівникам кафедр та деканатів за допомогу і підтримку. Голова РСС М. Белінський, звертаючись до випускників, відмітив: «Всі ми різні, але я впевнений, що ці 4 роки були для кожного з нас найкращі».

Вітаємо наших відмінників із успішним завершенням навчання та чекаємо у магістратурі КНТЕУ!

05.07.2021
остання редакція 09.07.2021