logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Новації освітнього процесу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

Загальна інформація

Між Київським національним торговельно-економічним університетом та міжнародним готельним оператором DBI Hotel Management 06 липня 2021 року підписано Меморандум щодо започаткування дуальної форми навчання для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».

У підписанні документа взяли участь ректор університету д.е.н. проф. А.А. Мазаракі, перший проректор д.т.н. проф. Н.В. Притульська, декан ФРГТБ д.е.н. проф. Н.І. Ведмідь, директор міжнародного готельного оператора DBI Hotel Management К. Сережечкіна, менеджер з розвитку та тренінгах персоналу готелю Ramada Encore Kyiv Ю. Мозгова, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу д.е.н. проф. М.Г. Бойко, завідувач кафедри туризму та рекреації д.е.н. проф. Т.І. Ткаченко, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу М.В. Босовська, директор центру розвитку кар’єри О. Г. Назаренко, начальник навчального відділу С.І. Камінський.

Відповідно до меморандуму сторони зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль спільно та узгоджено діяти в рамках реалізації пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття вищої освіти, що забезпечить максимальну ефективність підготовки кадрів відповідно до реальних вимог глобальної сфери гостинності, підвищить рівень конкурентоспроможності випускників університету в умовах глобалізації та скортить період їх адаптації у професійній діяльності.

Підписання Меморандуму створює реальні умови для реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, затвердженою Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. та свідчить про вагому роль роботодавців у системі формування змісту освітніх програм КНТЕУ.

06.07.2021
43630
1877
остання редакція 08.07.2021
43630