Бізнес школа «Вищий інститут комерції ISС Paris»

Центр європейської освіти

Бізнес школа «Вищий інститут комерції ISС Paris»

Бізнес школа «Вищий інститут комерції ISС Paris» (м. Париж, Франція) - це визнана французьким урядом вища школа бізнесу та менеджменту. ISC Paris є приватним ЗВО і членом французької Конференції вищих шкіл, акредитована AACSB, AMBA та EPAS.

Заснована в 1963 році, Бізнес школа «Вищий інститут комерції ICS Paris» є прикладом успішного  впровадження навчання через дію – у цьому ЗВО практикується  передача студентам інноваційних знань та навичок, життєвого досвіду та засад мультикультуралізму, що дозволяє студентам ISC Paris  найповніше розкрити свій потенціал.

Місія даної бізнес школи полягає у підготовці фахівців, які готові до глобалізаційних викликів та повністю інтегровані у свої компанії та організації.

Студенти Бізнес школи «Вищий інститут комерції ICS Paris» навчаються на спеціальностях економічного спрямування, пов'язаних з логістикою, інформаційними системами та управлінням людськими ресурсами, маркетингом та бізнесом, комунікаціями, менеджментом та фінансами.

Опис програми навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: магістерська.
Термін навчання: 1-2 роки.
Форма навчання: денна форма навчання.
Мова навчання: англійська/французька.

Вимоги до студентів:

• диплом бакалавра ДТЕУ/КНТЕУ;
  • знання англійської / французької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Додаткова інформація надана у Brochure MSc англійською мовою.

Офіційний сайт: https://iscparis.com/en/

15.07.2021