Грант Еразмус+ для проведення лекцій науково-педагогічними працівниками КНТЕУ в Польщі

У рамках Програми ЄС Еразмус+ та угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща) оголошується конкурсний відбір серед науково-педагогічних працівників КНТЕУ для отримання гранту Еразмус+ з метою проведення лекційних занять з обов’язковим виїздом до Польщі.

Вимоги до кандидатів:

• досвід викладання на англомовних програмах в КНТЕУ не менше двох років;
  • проведення навчальних занять з однієї з наступних тематик: «Комп’ютерні науки», «Бізнес та адміністрування», «Математика та статистика»;
  • наявність сертифікату, що підтверджує знання англійської мови щонайменше на рівні В2.

Для подачі заявки на участь у конкурсному відборі необхідно надати до 05 жовтня 2021 року до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229 або eecenter@knute.edu.ua) наступні документи:

1.  Копію першої сторінки закордонного паспорту;
  2.  Резюме (CV Europass);
  3.  Мотиваційний лист (Europass);
  4.  Копію сертифікату, що підтверджує знання англійської мови щонайменше на рівні В2.

остання редакція 24.09.2021