Фахівці КНТЕУ взяли участь в обговоренні проєкту Закону України «Про правотворчу діяльність»

Триває процес наукової експертизи законопроєкту про правотворчу діяльність (реєстр. № 5707 від 25 червня 2021 року), поданого на розгляд Верховної Ради України народними депутатами України Стефанчуком Р.О., Разумковим Д.О., Кондратюк О.К. та ін.

В обговоренні законопроєкту № 5707 взяли участь представники провідних правничих наукових шкіл та науково-дослідних установ України.

Метою законопроєкту є врегулювання суспільних відносин у сфері правотворчої діяльності в Україні, зокрема, відносин, пов’язаних із плануванням, розробкою, прийняттям (виданням), застосуванням нормативно-правових актів та правовим моніторингом.

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, доктор юридичних наук, професор Гуржій Т.О. зауважив, що законопроєкт № 5707 являє собою приклад ґрунтовного, комплексного підходу до вирішення надзвичайно важливого і настільки ж складного завдання – формування правових засад правотворчої діяльності в сучасній Україні.

Із думками експертів можна ознайомитись на сайті «Голосу України» за посиланням: http://www.golos.com.ua/article/351367.

остання редакція 24.09.2021