Наукова спільнота КНТЕУ на 11-їй Міжнародній конференції з передових комп'ютерних інформаційних технологій (ACIT'2021)

У період 15-17 вересня 2021 року викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу на чолі з ректором університету А.А. Мазаракі брали участь в 11-їй Міжнародній конференції з передових комп'ютерних інформаційних технологій (ACIT'2021) та представляли на дискусійній панелі доповідь на тему:

Mazaraki А., Melnychenko S., Tkachuk T., Vovk M., Prysakar I., Poltavska O. «Cloud Models of Blockchain Technologies in Enterprise Management».

Конференція забезпечує міжнародний форум для дослідників, науковців, професіоналів та студентів з різних галузей та з міждисциплінарними інтересами в галузі інформаційних технологій, інформатики, математичного моделювання, штучного інтелекту, інформації в економіці та управлінні, кібербезпеки, спеціалізованої інформації та комп’ютерних систем.

Учасники представляли понад 40 країн із понад 200 університетів.

Очікується, що збірник матеріалів конференції буде проіндексовано у базах даних абстрагування та індексування (A&I) (Scopus, Web of Science, Google Scholar тощо).

Посилання на програму заходу: https://acit.wunu.edu.ua/.

остання редакція 24.09.2021