Вступна кампанія 2022: перші зустрічі з майбутніми вступниками

Цієї суботи, 25 вересня, КНТЕУ радо приймав майбутніх вступників на першому у цьому навчальному році Дні відкритих дверей.
Задля безпеки відвідувачів та з метою дотримання усіх карантинних норм, охочі потрапити на захід мали завчасно зареєструватися.

На Дні відкритих дверей майбутні вступники разом з батьками змогли детально дізнатися все про університет, його переваги, ознайомитись із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасну SMART-бібліотеку, коворкінги та хаби, студію віртуальної реальності, лабораторії, комп‘ютерні класи та багато інших цікавинок.

Майбутні вступники, бажаємо Вам успішно обрати свою спеціальність та сподіваємось, що вже за рік Ви з гордістю скажете «я – студент КНТЕУ»!

25.09.2021
остання редакція 25.09.2021