Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Студенти-учасники ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення» нагороджені дипломами, грамотами та сертифікатами

сучасних європейських мов

Кафедра сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету вітає студентів та їхніх наукових керівників, які успішно взяли участь у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення», проведеної 13 травня 2021 року з нагоди 75-річчя КНТЕУ. Цьогоріч захід відбувся в онлайн форматі, за результатами роботи конференції сформовано електронний збірник тез, а учасники отримали грамоти, сертифікати та дипломи на електронні адреси. Студентам КНТЕУ нагороди надійшли на корпоративну електронну пошту.

За цікаві доповіді та презентації на пленарному засіданні нагороджені дипломами здобувачі вищої освіти: Гудим Анастасія, Ляхова Тетяна, Жихор Роман, Раскевич Аліна, Москвіна Анна.

За результатами роботи секцій студенти були відзначені дипломами, серед них: Цируль Анастасія, Сітнюк Яна, Рудас Каріна, Толмач Анна, Чазов Ернест, Шеремета Тетяна, Шийка Аліна, Герасименко Олена, Данилова Юлія, Боровик Оксана, Кук Катерина, Литвинова Олена, Макарова Ганна, Кучер Інна, Фоменкова Аліна, Романченко Ірина, Степанова Дар’я, Хорошун Єлизавета, Пелешок Ольга, Гетьман Діана, Ковтун А., Пальчик Єлизавета, Дамчук Дар’я.

Грамотами за участь у конференції нагороджені: Галаган Артем, Питулько Даніїл, Руженцев Всеволод, Рябічева Дарина, Середа Ярослава.

Учасники конференції отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у онлайн-заході: Дозорець Валерія, Резера Ігор, Антонюк Ілона, Олешко Вікторія.

Пишаємося досягненнями студентів!

26.09.2021