Студенти КНТЕУ на National Fitness Day

Студенти 1 і 2 курсів та магістри нової освітньої програми «Спортивний менеджмент і рекреація» за сприянням викладачів кафедри фізичної культури та спорту 26 вересня відвідали спортивно-оздоровчий захід National Fitness Day.

Захід реалізується за підтримки Міністерства молоді  та спорту України, Спортивного комітету України, Всеукраїнського центру фізичного здоров’ я населення «Спорт для всіх», Національної асоціації  EuropeActive.

Студенти дізналися про новинки фітнес-індустрії та ознайомилися з клубами і сучасними методиками тренування для усіх вікових груп, а також взяли участь у майстер-класах з фізичної активності від провідних фітнес-інструкторів України та амбасадорів міжнародних конвенцій.

В рамках заходу пройшли видовищні виступи учасників турніру з чирлідингу Be Active Cheer Cup, де збірна КНТЕУ «KCT» вже другий рік поспіль успішно представляє університет. Дівчата запалили глядачів енергійним виступом та складними підтримками.

Збірна команда КНТЕУ з чирлідингу є активним учасником спортивних ініціатив та  постійно популяризує рухову активність серед молоді.

Дякуємо організаторам за можливість отримати актуальну інформацію в сфері фітнесу!

26.09.2021
остання редакція 27.09.2021