Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Участь кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу в організації ІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Правова політика України: історія та сучасність»

правового забезпечення безпеки бізнесу

08 жовтня 2021 року з нагоди Дня юриста відбулось засідання  ІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Правова політика України: історія та сучасність», співорганізатором якого виступила кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету разом з кафедрою права та правоохоронної діяльності Державного університету «Житомирська політехніка».

Активну участь у засіданні семінару та підготовці цікавих наукових доповідей взяли викладачі кафедри: зав. кафедрою Мельниченко Р.В., проф. Крегул Ю.І., доц. Шведова Г.Л., доц. Хорт І.В., доц. Нікітенко В.М., доц. Ситніченко О.М., доц. Бондаренко Н.О.

Серед основних спікерів на семінарі виступила представник кафедри -доцент Шведова Г.Л. із доповіддю на тему «Кримінально-правова політика у сфері запобігання та протидії корупції». Серед спікерів також виступали: проф. Гловюк І.В. (ЛьвДУВС), проф. Медицький І.Б. (ПНУ ім. В.Стефаника), доц. Острогляд О.В. (ДУ «Житомирська політехніка»), Романченко Є.Ю. (заст. Голови Житомирського окружного адмінсуду).

Наукове керівництво магістерськими та студентськими науковими доповідями при підготовці до семінару здійснювали: доц. Шведова Г.Л., доц. Хорт І.В., доц. Бондаренко Н.О. Всього - близько 20 наукових доповідей, які увійшли до збірки матеріалів наукового семінару.

Під час засідання семінару велась активна дискусія та обговорення важливих напрямів розвитку сучасної правової (кримінально-правової, міжнародної, судової) політики в теперішній Україні та на майбутнє.

Коцюруба Анна Іванівна
остання редакція 03.03.2023