Представники КНТЕУ взяли участь у засіданні Київської міської організації Союзу юристів України

Київська міська організація Союзу юристів України провела розширене засідання виконкому, в якому взяли участь представники провідних юридичних закладів освіти м. Києва.

На засіданні були обговорені важливі питання, пов’язанні з перспективами розвитку Київського представництва Союзу юристів України. Присутні мали можливість обмінятись досвідом, висловити своє бачення щодо певних питань та долучитись до майбутніх проєктів.

З нагоди професійного свята Голова Ради Київської міської організації Союзу юристів України Ковальський В.С. передав привітання юристам від голови Союзу Святослава Піскуна та вручив почесні грамоти. Почесною грамотою за фаховістьта відмінні результати в навчальній роботі та правовій просвіті нагороджено завідувачку кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ Мазаракі Н.А.

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Т.О. та доцент цієї кафедри Запотоцька О.В. наголосили на важливості посилення практичної підготовки юристів та професіоналізації освітніх програм.

остання редакція 18.10.2021