Формування індивідуальної освітньої траекторії

Аспірантура і докторантура

продовж трьох днів з 11 по 13 жовтня 2021 року з метою формування індивідуальної освітньої траєкторії, зокрема через індивідуальний вибір здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін у обсязі, передбаченому навчальними планами, науково-педагогічними працівниками проведено презентації дисциплін.

Здобувачі ступеня вищої освіти «доктор філософії» мали можливість обирати навчальні дисципліни не тільки у межах спеціальності, за якою навчаються, а й з інших спеціальностей. Такий вибір аспіранти здійснювали, враховуючи власні потреби, уподобання щодо майбутньої наукової діяльності та проблематику дисертаційної роботи.

остання редакція 12.01.2023