Конкурс кращих практик студентського/курсантського самоврядування м. Києва

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за ініціативи  Української молодіжної правничою асамблеї, та  спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді проводить Конкурс кращих практик студентського/курсантського  самоврядування м. Києва.

В Конкурсі можуть брати участь проекти/ініціативи, що реалізуються органами студентського/курсантського самоврядування, ініціативними студентськими групами закладів вищої освіти м. Києва.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити гугл-форму до 5 листопада 2021 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUijH0PE09warltXW754xwhaeJ7GaxI_u8wHNOArj4tejMGg/viewform?usp=sf_link

Найкращі практики увійдуть до електронного видання «Каталог Кращих практик студентського самоврядування міста Києва».

Презентація Каталогу Кращих практик студентського самоврядування міста Києва запланована під час Форуму лідерів студентського/курсантського самоврядування.

Контактні дані організаційного комітету – uccplec@gmail.com.

остання редакція 21.10.2021