КНТЕУ – учасник Міжнародної виставки LABComplex «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH»

Представники факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ 19-20 жовтня взяли участь у роботі XIII Міжнародної виставки LABComplex «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» та ознайомились з сучасним аналітичним обладнанням світового рівня, що використовується у харчовій промисловості, агропромисловому секторі, фармації.

В рамках проведення виставки студентки 3 курсу 19 групи ОП «Товарознавство та комерційна логістика» Калюжна Анастасія та Фесенко Валентина  під керівництвом доцента кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарової Ірини Вікторівни виступили з доповідями щодо інноваційних способів очищення води природних джерел на науково-практичній конференції «Екологія та безпечність харчових продуктів і води».

Наукові наробки науковців та студентства КНТЕУ викликали зацікавленість з боку наукової спільноти та фахівців галузі. За результатами роботи конференції  студенти  отримали дипломи учасників.

остання редакція 21.10.2021