Студенти КНТЕУ на «People management: Атланти для талантів 2021»

У межах відзначення 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами та ТРОС КНТЕУ, журналісти, маркетологи та рекламісти Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь в організації бізнес-форуму «PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE 2021» у статусі Organize team у співпраці з парнерами університету КА Group.

20.10.21 в Києві відбулася грандіозна подія «PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE 2021» у форматі online | ofline просторі у формі відвертої дискусії та обговоренні основних питань 21 експертами-спікерами.

Бізнес-конференція «PEOPLE MANAGEMENT: Атланти для талантів» — ідейний простір для архітекторів компаній, які визнають людей головним активом й конкурентною перевагою.

Розпочалась бізнес-конференція з привітання Жупікової Олени, фаундера та СЕО КА GROUP, Київського національного торговельно-економічного університету з ювілеєм, вдячністю за співпрацю та перспективами розвитку!

У програмі бізнес-конференції взяли участь :

• Рената Дельпорте - SoftServe;
  • Анна Власова - Школа HRM;
  • Наталія Тіморіна - McDonald's Ukraine;
  • Олена Жильцова – kmbs;
  • Кірілл Манковскі - robota.ua;
  • Дмитро Козлов - Асоціація HR FORUM;
  • Альона Андронікова - Moneyveo;
  • Наталія Чернишова – MARS;
  • Катерина Бандуровська - Comfy;
  • Сергій Коваленко - Екс-СЕО "ATF Bank" (Казахстан);
  • Юрій Козій - agiledrive;
  • Ольга Панівник – Preply;
  • Владислав Лещій - British American Tobacco;
  • Костянтин Мітченко - СК "Альфа Страхування";
  • Євген Бондаренко - Media Group Ukraine;
  • Володимир Мудрий - ОТП Банк;
  • Олена Рижкова - Jansen;
  • Вікторія Константинова - GlobalLogic;
  • Наталія Кривда - Единбурзька бізнес-школа;
  • Андрій Длігач - Advanter Group.

Здобувачі вищої освіти у межах бізнес-конференції отримали інформацію про:

• Як переосмислюється та трансформується роль СEO, HRD у фокусі лідерства?
  • Як змінився ринок праці у бік віддаленої роботи та розподілених команд?
  • Як трансформується пул талантів та кар'єрна поведінка людей у цифровому світі?
  • Як впроваджуються нові стійкі та зрозумілі метрики KPI та ОКР?
  • Як автоматизуються функції управління та комунікації у гібридному workplace?
  • Як налаштувати системний підхід у роботі із корпоративною культурою?
  • Як бути професійним тьютором та драйвером інновацій у розвитку reskilling, upskilling, cross-skilling?
  • Як залучати Wellbeing та D&I стратегії до глобальних цілей компанії та підтримувати команду у ресурсному стані?

Загалом, бізнес-конференція надала можливість майбутнім журналістам, рекламістам, піарникам та маркетологам КНТЕУ відчути дух експертності із дійсних кейсів та живих дискусій між науковцями та бізнесменами, допомогла визначити глобальні управлінські тренди, з'ясувати нові інструменти та сенси роботи з людьми, виокремити road map управління в умовах нового робочого простору та закріпити навички написання текстів, монтажу, відеозйомок та інтерв’ю.

Особлива подяка партнерам університету КА Group за ідейний простір у межах конференції, керівнику ТРОС КНТЕУ Діані Файвішенко та найкращим представникам студентства за організаційну підтримку та популяризацію КНТЕУ - Андрію Федотову, Катерині Гнатенко, Ілоні Антонюк, Богдані Кришталь, Вікторії Казачковій, Богдану Кулинко.

Посилання на сайт з докладним описом програми бізнес-конференції: https://kagroup.ua/pm2021

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!
Приєднуйся і дій!

остання редакція 22.10.2021