До Дня рекламіста круглий стіл «Журналістика та реклама: проблеми середовища, можливості та перспективи»

У рамках відзначення 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету кафедрою журналістики та реклами 21 жовтня 2021 року було організовано та проведено круглий стіл, присвячений Дню рекламіста.

У змішаному форматі з режимом відео-конференції із вітанням до учасників круглого столу звернулась перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Наталія Притульська.

Завідувач кафедри журналістики та реклами Діана Файвішенко привітала всіх із професійним святом – Днем рекламіста.

До привітань приєднались:

• Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME, професор Олександр Кендюхов;
  • Київський університет імені Бориса Грінченка, д-р наук з держ. управління Оксана Марухленко;
  • Державний університет телекомунікацій, професор Олена Виноградова;
  • кафедра маркетингу КНТЕУ, професор Олена Бондаренко.

Модератор круглого столу професор кафедри журналістики та реклами Олена Семенець разом із викладачами кафедри та запрошеними online гостями – колегами-викладачами та студентами КНТЕУ та ЗНУ – обговорили перспективні напрями розвитку рекламної галузі та професійної підготовки рекламістів і піарників в Україні.

У роботі круглого столу взяли участь:

• Віта Березенко – доктор наук із соціальних комунікацій, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (Запорізький національний університет);
  • Олена Обухівська – директорка з комунікацій девелоперської компанії «Arricano Real Estate Plc»;
  • Роман Пикалюк – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та журналістики (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка);
  • Катерина Федоришина – старший викладач кафедри журналістики та реклами (КНТЕУ);
  • Вікторія Добровольська – директорка з репертуару мережі кінотеатрів «Оскар»;
  • Марина Таргонська – директорка ПП «К-Медіа Плюс»;
  • Вікторія Жиленкова – директорка ТОВ «Спорт Медіа Плюс».

У рамках круглого столу були обговорені актуальні питання:

• пошук шляхів підвищення якості підготовки фахівців у сфері журналістики, реклами, зв’язків з громадськістю в умовах нових викликів та вимог роботодавців;
  • напрями та формати співпраці науки та бізнесу для розвитку журналістської та рекламної галузі;
  • обмін досвідом у підготовці фахівців КНТЕУ з іншими закладами вищої освіти;
  • інноваційні інструменти, методи та методики при підготовці фахівців у сфері журналістики, реклами, зв’язків з громадськістю.

Представники рекламного бізнесу, викладачі та здобувачі вищої освіти наголосили на актуальності обговорюваної теми та необхідності регулярного проведення подібних заходів, адже саме така багатовекторна комунікація не тільки сприяє розвитку фаховості всіх учасників, а й підвищує відповідальність університетської та бізнесової спільноти перед громадськістю.

Кафедра журналістики та реклами разом із представниками рекламного бізнесу вітає всіх колег із професійним святом! Бажає міцного здоров’я, енергії та творчої наснаги, натхнення та сил у подальшому розвитку нашої спільної справи – формування свідомого та відповідального майбутнього покоління!

Чекаємо на нові зустрічі та плідну співпрацю!
Приєднуйся та дій!

остання редакція 22.10.2021