Студенти КНТЕУ на Global MICE Congress Kyiv 2021

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ – Семенець Анастасія, Цимбал Олександра, Мартинова Ганна, Шаповал Анастасія взяли участь у проведенні туристичного конгресу MICE-індустрії Києва – Global MICE Congress Kyiv 2021, що відбувався 1 жовтня 2021 року за ініціативи Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.

У межах конгресу міжнародні та вітчизняні спікери ділилися своїм досвідом, історіями успіху та ідеями, що допоможуть органам міської влади спільно з туристичним сектором розробити дорожню карту для успішної промоції Києва як найкращої дестинації для масштабних МІСЕ-заходів. Дякуємо – випускниці КНТЕУ Анні Боднар за підтримку студентів Alma mater та надану їм можливість зустрітись з представниками туристичної бізнес-індустрії.

остання редакція 22.10.2021