XVIII чотиристоронній симпозіум «Global Transformation of the XХI century: economic, social and legal Aspects»

У рамках святкування 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету відбувся XVIII чотиристоронній симпозіум «Global Transformation of the XХI century: economic, social and legal aspects», 19-20 жовтня 2021 року.

На симпозіумі були презентовані власні напрацювання у галузі глобальних економічних, соціальних та правових трансформацій економіки і суспільства в цілому:

• К. Гуцу «Індекс глобалізації як фактор підвищення конкурентоспроможності країни в процесі європейської інтеграції: приклад Республіки Молдова»;
  • М. Дзюри, А. Які, Т. Роєка «Ідентифікація перспектив інновацій технологічного розвитку в контексті сталого управління розвитку в Польщі»;
  • А. Герасименко «Технологічні та соціально-економічні передумови становлення монополії інформаційно-комунікаційних платформ»;
  • П. Лули, У. Цєрашевської, М. Талаги, Я. Туховскі «Оцінка закладів вищої освіти у Польщі і її вплив на наукову продуктивність»;
  • В. П. Залiзнюк «Джерела мiжнародної економiчної iнформацiї щодо вимiрювання iнновацiйного розвитку: українська методологiя»;
  • Н. Мазаракі «Розробка політики вирішення (спорів) проблем підприємства»;
  • Н. С. Бєляєвої, С. І. Бая «Зелені робочі місця та освіта: аналітика та парадокси»;
  • М. Дзюри, А. Які, Т. Роєка «Інновації як фактор створення цінності підприємства»;
  • Н. Станісіча, Н. Янковіча «Валютні курси та паритет купівельної спроможності в перехідних економіках: приклад країн Центральної Європи та Західних Балкан».

Симпозіум було завершено дискусією за участі професора Університету м. Мессіни Джовані Мочелла. Під час обговорення були підняті теми екологічних ефектів відповідних трансформацій і їх впливу на майбутні обриси національних і глобальної економік, а також щодо інформаційних трансформацій, формування віртуальної інфраструктури економіки і її детермінуючого впливу на глобальну конкурентну декомпозицію.

Поздоровив та вручив подарунок і памятний адрес ректору Київського національного торговельно-економічного університету ректор Молдовської економічної академії Григоріу Бєлостечнік.

Делегація Люблянcької школи бізнесу (Словенія) виступила з поздоровленням та привітанням.

Також під час урочистого святкування 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету було підписано угоду з нашими довготривалими друзями, Краківським економічним університетом. В підписанні угоди про співпрацю взяли участь Ректор Краківського економічного університету, професор, Станіслав Мазур та ректор Київського національного торговельно-економічного університету, професор, почесний доктор Краківського економічного університету Анатолій Мазаракі. Професор Станіслав Мазур виступив з поздоровленням нашого університету з ювілеєм і вручив пямятну адресу КЕУ, зазначив перспективи подальшого поглиблення співробітництва обох вищих навчальних закладів. Угоду пролонговано на 5 років, що дає нашим студентам можливості для навчання за кордоном, а викладачам відкриває нові сфери для дослідження.

На адресу ректора КНТЕУ також надішли численні поздоровлення від інших іноземних партнерів.

остання редакція 25.10.2021