І етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права проводить І етап конкурсу 15 листопада 2021 року о 10.05 в режимі Zoom конференції:

Код доступу: 0802

Після закінчення конкурсного часу роботи необхідно надіслати на пошту l.fedorova@knute.edu.ua.

Студентам буде запропоновано написати твори, тематика яких пов’язана, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри у щасливе майбутнє української держави, про яку мріяв і писав у творах Тарас Григорович Шевченко.

Переможці І етапу будуть рекомендовані для участі в ІІ етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті ім. Бориса Грінченка.

остання редакція 25.10.2021