День відкритих дверей в КНТЕУ

Цієї суботи, 30 жовтня, в КНТЕУ відбувся черговий День відкритих дверей в сезоні Вступної кампанії 2022.

Задля безпеки відвідувачів та з метою дотримання усіх карантинних норм, охочі потрапити на захід мали завчасно зареєструватися.

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії, відвідати індивідуальні екскурсії університетом та вживу познайомитись із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи та багато інших цікавинок.

Друзі, бажаємо Вам здоров‘я, сил та натхнення, щоб успішно пройти вступну кампанію та вступити до омріяного закладу!

30.10.2021
остання редакція 30.10.2021