Вийшов черговий випуск журналу Vivat Academia

З нагоди святкування Міжнародного дня студента в Україні, вийшов черговий випуск онлайн-журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету «Vivat Academia №12». Темою випуску стало: «Інноваційне суспільство: виклики ХХІ століття». На перших шпальтах читайте вітальне слово ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі з нагоди відзначення Міжнародного дня студента в Україні.

У журналі представлено результати кропітких досліджень студентів з питань формування, становлення та розвитку інноваційного суспільства, дослідження інновацій – як фактор економічного розвитку, а також висвітлено тему відомих українських інновацій, що підкорили світовий ринок та формують Україну, як прогресивну країну із великим потенціалом.

17.11.2021
остання редакція 17.11.2021