ERASMUS+: представник КНТЕУ викладає в Університеті Казимира Великого

Доцент кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету Бєляєва Н.С. з 22 по 26 листопада 2021 року перебувала в Університеті Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща) в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність».

Метою візиту було проведення англійською мовою лекційних занять з дисципліни «Управління персоналом» для студентів, що навчаються на бакалаврських та магістерських програмах в цьому польському університеті, у т.ч. для студентів Еразмус+. Саме ця дисципліна була обрана польськими партнерами з переліку англомовних дисциплін, що викладаються в КНТЕУ.

Під час лекцій було розглянуто аспекти управління рухом та розвитком персоналу в організаціях, проаналізовано тенденції управління вивільненням персоналу, обґрунтовано важливість оцінювання персоналу та результатів його діяльності в організаціях, досліджено питання формування колективу та аспекти його управління, проведено оцінку ефективності управління людськими ресурсами в організації. Особливу увагу було зосереджено на порівняльному аналізі аспектів щодо управління персоналом в організаціях в Україні та Польщі.

У рамках візиту до Університету Казимира Великого також відбулися робочі зустрічі з Dr. Adam Jakuszewicz, координатором програми Еразмус+ в Інституті права та економіки Університету Казимира Великого; відповідальними представниками економічних напрямів M.A. Marta Janocha та Dr. Maryla Bieniek-Majka, в межах яких відбувся обмін думками щодо організації викладання дисциплін у галузі управління та адміністрування, особливо у партнерстві між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом Казимира Великого.

остання редакція 29.11.2021