Меморандум між КНТЕУ та управлінням туризму Київської ОДА - в дії!

В рамках реалізації Меморандуму про співпрацю та партнерство між управлінням туризму Київської обласної державної адміністрації і Київським національним торговельно-економічним університетом викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу отримали запрошення до участі у регіональному промотурі, організованому управлінням туризму КОДА для представників засобів масової інформації, організаторів туристичного бізнесу, державних установ та закладів вищої освіти з метою популяризації та промоції туристичного потенціалу Київської області. Взяти участь у заході делегований доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Відповідно до Програми заходів 25 листопада 2021 року були організовані зустрічі з керівництвом управління туризму Київської ОДА, а також відвідання двох надзвичайно цікавих туристичних локацій на теренах області – державної організації «Резиденція Залісся» (Національний природний парк «Залісся») та хутора Савки (с. Нові Петрівці).

Під час проведення промотуру відбулися обмін думками та креативні дискусії між представниками задіяних контактних аудиторій, підтверджені попередні домовленості про напрями співробітництва між КНТЕУ та управлінням туризму Київської ОДА, обговорені перспективи і можливості проходження на базі управління практичної підготовки студентів університету, що навчаються за спеціальностями «Туризм» та «Менеджмент» («Туристичний менеджмент»).

остання редакція 01.12.2021