Семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації»

У рамках співпраці з Територіальним центром соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва 1-2 грудня 2021 року Інститут вищої кваліфікації провів семінар «Соціальна робота: сучасні тенденції та інновації», учасниками якого стали соціальні робітники Центру.

Програма охоплювала такі теми:

• організація соціальної роботи в Україні на сучасному етапі;
  • соціальні інновації: можливості та перспективи;
  • супервізія та інтервізія в соціальній роботі;
  • рекомендації соціальним працівникам під час пандемії COVID-19.

Для Інституту це новий напрям, що має перспективи (і попередні замовлення на проведення подібних заходів) та нова категорія слухачів.

Учасники отримали найактуальнішу інформацію і надихнулися для подальшої роботи від екс-заступника директора Територіального центру соціального обслуговування Печерського району м. Києва, тренера, психолога Шляхтіної Ганни Володимирівни.

2062
остання редакція 03.12.2021