Всесвітній день боротьби зі СНІДом у КНТЕУ

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У боротьбі з поширенням ВІЛ/СНІДу є один вихід – профілактика. Але багато людей не знають деталей цієї невидимої хвороби.

Саме тому задля підвищення обізнаності про ВІЛ/СНІД серед молоді та з метою запобігання поширенню хвороби студенти КНТЕУ провели декілька акцій.

Так, здобувачі вищої освіти факультету економіки, менеджменту та психології підготували просвітницьке відео про небезпеку ВІЛ/СНІДу та влаштували опитування серед студентів, що стосувалось особливостей, шляхів поширення та запобігання ВІЛ/СНІДу. А мешканці гуртожитку №6 1 грудня роздавали всім охочим червону стрічку, як символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю недугу.

Дякуємо активним та небайдужим студентам за виявлену ініціативу та внесок у запобігання розповсюдженню хвороби.

Захід відбувався з дотриманням усіх карантинних обмежень.

остання редакція 03.12.2021