ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

Терміни проведення конкурсу переносяться. Нові терміни буде повідомлено окремо!

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 24-25 березня 2022 року відбудеться перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Другий етап ІІ туру Конкурсу - підсумкова науково-практична конференція для учасників - відбудеться 21-22 квітня 2022 року у режимі відеоконференції.

остання редакція 17.03.2022