КНТЕУ розширює освітні кордони

У студентів спеціалізації «Облік і оподаткування» 4 курсу ФФО є прекрасна можливість під час опанування навчальної дисципліни «Інформаційні системи та технології в обліку» паралельно пройти навчання в хмарній версії програмного продукту «MASTER:Бухгалтерія». Технічну та інформаційну підтримку для навчання надали партнери кафедри обліку та оподаткування ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ».

Студенти успішно склали тести та отримали статус «Сертифікований користувач MASTER:Бухгалтерія».

21 грудня 2021 р. відбулось урочисте вручення сертифікатів. З вітальним словом виступили декан ФФО Канєва Т.В., завідувач кафедри обліку та оподаткування Фоміна О.В., професор кафедри Король С.Я. та представники компанії «МАСТЕР:СТРІМ» Гупало Л.М. та Ковальова І.П.

Дякуємо студентам за бажання навчатися новому та професійно-важливому, партнерам – за підтримку та співпрацю.

21.12.2021
2082