Шановні друзі! У зв’язку з воєнним станом на території України захід переноситься. Оновлена дата проведення буде повідомлена незабаром. Слідкуйте за оновленнями на сайті!

14 квітня 2022 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології».

За докладною інформацією звертатися до представників оргкомітету:

• Васильєва Олена Олександрівна – заст. декана з науково-методичної роботи, канд.техн.наук, доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства тел.: + 38 050 473 70 05;
  • Грабовська Олена В’ячеславівна – д-р. техн. наук, професор кафедри технології та організації ресторанного господарства, тел.: +38 050 815 33 31.

Запрошуємо до участі у заході!

остання редакція 07.04.2022