Участь представників КНТЕУ у щорічному онлайн-марафоні готельєрів

25 січня 2022 року представники кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, зокрема Надія Ведмідь — декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, Маргарита Бойко — завідувач кафедри, Мирослава Босовська — професор кафедри, Людмила Романчук – доцент кафедри, Тетяна Ткачук — доцент кафедри, взяли активну участь у щорічній зустрічі представників готельної індустрії COLD START, метою якої було обговорення пріоритетів сталого розвитку галузі шляхом колаборації стейкголдерів.

Під час онлайн-марафону було підведено основні підсумки та продемонстровано перспективи розвитку готельного бізнесу в Україні, у тому числі: динаміку готельного ринку, аналітику міжнародного прибуття туристів, перспективи розширення готельного сектору та впровадження міжнародного досвіду категоризації готелів, присутність міжнародних та українських лідерів готельних брендів, тощо.

Інтерактивною складовою зустрічі стало опитування настроїв готельєрів та визначення основних проблем і каталізаторів розвитку ринку.

Висловлюємо вдячність Президенту Асоціації готелів та курортів України (UHRA) Ірині Сідлецькій та провідним спікерам онлайн-марафону за можливість долучитися до обговорення дискусійних питань щодо подальшого розвитку готельної індустрії. Ключові результати зустрічі заплановано використати для фундаментальних досліджень кафедри готельно-ресторанного бізнесу з метою їх імплементації в освітній процес.

остання редакція 27.01.2022