Дистанційне оцінювання рівня знань для вступу до магістратури

Вступнику

Державний торговельно-економічний університет проводить

Дистанційне оцінювання рівня знань  для відбору на навчання для здобуття освітнього ступеня МАГІСТРА

Оцінювання рівня знань проводиться з фахових іспитів зі спеціальностей, вступ на які здійснюється за результатами Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та фахового іспиту в ДТЕУ. \

Увага! Реєстрація на ЄВІ обов'язкова!

035 Філологія
061 Журналістика (виключно для випускників ДТЕУ, спеціальності 061 "Журналістика")
121 Інженерія програмного забезпечення
122 Комп'ютерні науки
124 Системний аналіз
125 Кібербезпека та захист інформації
181 Харчові технології
193 Геодезія та землеустрій
241 Готельно-ресторанна справа
242 Туризм і рекреація

Крокуй на зустріч своєму майбутньому!

• Обери бажану спеціальність (перелік спеціальностей)
  • Зареєструйся на участь в дистанційному Оцінюванні рівня знань для відбору на навчання (ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ)
  • Отримай на особисту електронну пошту підтвердження про допуск до участі та інструкцію про подальші дії щодо проходження тестування. (запрошення надсилаються  один раз в тиждень, кожного понеділка)
  • Ознайомся з інструкцією входу в систему  та порядком проходження тестування.
  • Виконай завдання (online тестування з фаху обраної спеціальності)
  • Отримай результати на особисту електронну пошту

З отриманим логіном та паролем Ви можете пройти тестування один раз у будь-який день тестування до 30 червня (крім неділі), відповідно до графіка проведення дистанційного оцінювання рівня знань.

Результати будуть надсилатися на електронні пошти після закінчення етапів тестування (І етап – після 31 травня, ІІ етап – після 30 червня).

Позитивні результати Оцінювання, за заявою вступника, можуть бути зараховані, як результати фахових іспитів для участі у конкурсному відборі для здобуття освітнього ступеня магістра за кошти фізичних та/або юридичних осіб (додаток 17 до Правил прийому на навчання до ДТЕУ для здобуття вищої освіти в 2023 році)

Контакти приймальної комісії

e-mail: pk@knute.edu.ua

e-mail  з питань участі у дистанційному оцінюванні рівня знань  s.oborska@knute.edu.ua