День відкритих дверей у ДТЕУ / КНТЕУ

Традиційно, в першу суботу лютого (05.02.2022) відбувся День відкритих дверей у Державному торговельно-економічному університеті.

Задля безпеки відвідувачів та з метою дотримання усіх карантинних норм, охочі потрапити на захід мали завчасно зареєструватися, а під час нього здійснювалась перевірка наявності у відвідувачів COVID-сертифікатів, ПЛР-тестів чи експрес-тестів.

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії, відвідати індивідуальні екскурсії університетом та познайомитись із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи, SMART-бібліотеку та багато інших цікавинок.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 05 березня 2022 року.

ОС "БАКАЛАВР"

ОС "МАГІСТР"