24 листопада 2022 року в університеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Соціокультурні трансформації та геополітичні виклики в умовах багатополярного світу», метою якої є узагальнення актуальних питань реалізації зовнішньої та міжнародної політики в контексті євроінтеграції України, пошук шляхів удосконалення вимірювання соціокультурних трансформацій, що відбуваються в процесі глобалізації.

Всеукраїнська конференція буде проведена за підтримки Міністерства освіти і науки України. У роботі конференції візьмуть участь науковці та викладачі провідних закладів вищої освіти і науково-дослідницьких інститутів України, студенти, аспіранти.

Місце проведення: Державний торговельно-економічний університет.

Форма спілкування: Zoom-відеоконференція.

Час проведення: 10:00-14:00.

За додатковою інформацією звертатися до оргкомітету конференції:
кафедра філософії, соціології та політології ДТЕУ
тел. (044) 531 47 09,
к.і.н., доц.Разіцький Віталій Йосипович