Зелене відновлення післявоєнної економіки: досвід ЄС та допомога Україні

За ініціативи кафедри світової економіки Державного торговельно-економічного університету 16 травня 2022 року відбулася лекція «Допомога ЄС у зеленій відбудові України після перемоги».

Спікером зустрічі стала Альона Корогод, аналітик DiXi Group, експертка з просування політик Європейського зеленого курсу в Україні, помічниця НДУ, яка підняла актуальні питання щодо невідкладних потреб і відбудови демократичної України після припинення російського наступу.

У рамках лекції жваво обговорювались основні питання:

• яким чином розбудова «зеленої» економіки в Україні формує основу Угоди про Асоціацію з ЄС;
  • Програма LIFE як ключовий інструмент фінансування ЄС для захисту довкілля та кліматичних заходів;
  • Як співпрацювати з Solas Sustainable Energy Fund ICAV.

Особлива подяка спікерці за корисні кейси та практичні поради щодо приєднання до програми ЄС, спрямованої на фінансування важливих екологічних проєктів.

Чекаємо на нові цікаві зустрічі!

Згуртований ДТЕУ - разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

15.05.2022