Студентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства в умовах війни та у післявоєнний період»

На факультеті економіки, менеджменту та психології 18 травня 2022 року в дистанційному режимі відбулася студентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства в умовах війни та у післявоєнний період». У рамках заходу працювало 12 секцій:

Секція 1

Економіка війни та повоєнного відновлення

Секція 2

Ринки товарів, послуг та ресурсів в умовах воєнного стану

Секція 3

Економічна безпека підприємств в умовах воєнного стану

Секція 4

Фінансові драйвери розвитку підприємств в умовах війни та у поствоєнний період

Секція 5

Торгівля в умовах війни: втрати та вектори подальшого розвитку

Секція 6

Публічне управління та адміністрування

Секція 7

Психологічний захист особистості в умовах воєнного стану

Секція 8

Психологічне забезпечення діяльності фахівців у звичайних та екстремальних умовах

Секція 9

Соціальний та економічний виміри психологічного благополуччя особистості

Секція 10

Лідерство та управління організаційними змінами

Секція 11

Менеджмент бізнесу та торгівля в умовах ризиків

Секція 12

Креативні технології  та інструменти HR-менеджменту

Відкрила роботу пленарного засідання конференції перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н.В., яка привітала учасників і зазначила, що проведення студентських наукових конференцій не тільки сприяє підвищенню якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти та розширенню їхніх особистісних і професійних можливостей, а також об'єднує наукову спільноту України під час війни та забезпечує її стійкий розвиток. Також було наголошено, що проведення факультетом конференції стало можливим завдяки спільним зусиллям студентів та їхніх наукових керівників, які, незважаючи на сучасні реалії, не втрачають наукової активності.

Керівництво секціями здійснювали провідні науковці кафедр факультету: економічної теорії та конкурентної політики, економіки та фінансів підприємства, публічного управління та адміністрування, менеджменту і психології. У заході взяли участь понад 200 здобувачів освіти ДТЕУ, які представили до уваги наукової спільноти актуальні доповіді широкого тематичного напряму в умовах війни та у післявоєнний період.

Конференція проводилась у режимі публічних дискусій на пленарному та секційних засіданнях, вказано про високий рівень підготовки доповідей студентів під професійним науковим керівництвом.

Щиро вітаємо викладачів і студентів – учасників заходу, наукові здобутки яких у подальшому будуть впроваджені в наукову діяльність ДТЕУ.

остання редакція 23.05.2022