14 червня 2022 року кафедрою фінансового аналізу та аудиту було організовано та проведено Всеукраїнський круглий стіл «Фінансовий аудит: сучасна парадигма в умовах інформаційного суспільства».

З вітальним словом звернулися Мазаракі Анатолій Антонович, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор ДТЕУ; Канєва Тетяна Володимирівна, доктор економічних наук, доцент, декан ФФО ДТЕУ; Назарова Каріна Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту ДТЕУ.

У роботі круглого столу взяли участь представники аудиторських компаній, великого та середнього бізнесу, закладів вищої освіти. З концептуальними доповідями виступили: Каменська Т.О. (Аудиторська палата України); Олендій О.Т. (керівник аудиторської практики і партнер аудиторської компанії Grant Thornton Ukraine); Шалімова Н.С. (Центральноукраїнський національний технічний університет); Несходовський І.С. (Інститут соціально-економічної трансформації); Задніпровська С.П. (ТОВ «АДВО-АУДИТ»); Мамонтова Н.А. (Острозька академія); Антонюк О.Р. (Національний університет водного господарства та природокористування); Іонін Є.Є. (Донецький національний університет ім. В. Стуса); Матюха М.М. (Київський університет технологій та дизайну); Бондаренко К.С., Зубаха М.В. (EY); Заремба О.О. (ТОВ «Мідланд Девелопмент Україна»); Роздобудько В.В. (АФ «Альта-аудит»).

В обговоренні взяли участь представники аудиторських фірм: "Стандарт", ТОВ "РСМ Україна", ТОВ "Емерджекс Аутсорсінг", ТОВ АФ "УкрЗахідАудит", ТОВ "КОМПЛАЄНС-АУДИТ", АФ "Аудит-стандарт", АФ "Професіонал" та ін.

Програма круглого столу

Дякуємо учасникам круглого столу за дружню атмосферу та плідну співпрацю!

13.06.2022
остання редакція 15.06.2022