Віртуальний захід «Frontiers Forum» | Марк Адамс

Журналісти, рекламісти та маркетологи Державного торговельно-економічного університету взяли участь у міжнародному віртуальному форумі за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами та Творчого рекламного об’єднання студентів.

15 червня 2022 р. здобувачі вищої освіти та представники кафедри журналістики та реклами ДТЕУ отримали чудову нагоду відвідати віртуальний захід Frontiers Forum, на якому досідчені науковці та практики, спеціалісти та новатори обговорювали науково керовані рішення з актуальних питань.

Професор Марк Адамс, професор Технологічного університету Суінберна, Австралія (Prof. Mark Adams, Swinburne University of Technology, Australia) представив доповідь з питань безпеки поводження з вогнем та гасіння пожеж, що є актуальним в умовах кризових ситуацій та військового часу в Україні.

Здобувачі вищої освіти зазначили у своїх коментарях соціальних  мереж: «Чудово відкривати нові наукові горизонти та отримати доступний огляд найсучасніших досліджень. Сьогоднішній захід – це вражаючий симбіоз технології та колегіальності, покликаний сприяти науці. Дуже вдячні університету за можливість долучитись до нього».

Особлива подяка за організацію зустрічі завідувачу кафедри журналістики та реклами Діані Файвішенко, докторанту Яніні Лісун, вдячність за інформаційну підтримку доценту Ользі Юсуповій, старшому викладачу Катерині Федоришиній та найкращим представникам студентства  Богдану Кулинко, Катерині Гнатенко.

Долучайтесь до нових актуальних та цікавих зустрічей та вебінарів!

Разом зробимо наше життя безпечнішим та кращим!

Згуртований ДТЕУ - разом ми сила!

Перемагаємо!

остання редакція 24.06.2022