Університет вкотре відкриває двері для вступників у серпні

І знову Державний торговельно-економічний університет зустрічає вступників на Дні відкритих дверей, який відбувся в третю суботу серпня – 20.08.2022!

Наші гості змогли поспілкуватися з представниками приймальної комісії й студентами та отримати відповіді на актуальні питання про особливості вступу, пройти екскурсії університетом, ознайомитися із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Вступники та їх родичі змогли на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи, SMART-бібліотеку, спортивні локації та дізналися про правила поселення до студентських гуртожитків.

Приймальна комісія активно працює, тому наші вступники створювали електронні кабінети, завантажували всю необхідну інформацію. Окрім цього, за допомогою консультантів, у кожного є можливість розрахувати конкурсний бал, визначити пріоритети та подати електронні заяви з мотиваційними листами.

Слідкуйте за нашими оновленнями у чат-боті Вступника! Саме там з’являється вся актуальна інформація!

Друзі, запрошуємо на індивідуальні консультації та подання заяв в Інформаційно-консультаційному центрі Приймальної комісії ДТЕУ!

Нагадуємо, що цьогоріч на всі освітні ступені: бакалавра, молодшого бакалавра, магістра денної та заочної форм здобуття освіти, можливий вступ на контракт (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) тільки за мотиваційним листом!

Увага! З 24 по 31 серпня, триватиме реєстрація на додаткову сесію МКТ/МТНК, у разі пропуску основної сесії, вступниками до магістратури!

Ми радо втілимо Ваші мрії про вступ до нашого згуртованого ДТЕУ!

Готуємось відновлювати та розвивати рідну країну разом!

Дякуємо ЗСУ!!! Все буде Україна!

20.08.2022
остання редакція 23.08.2022