Порядок поселення до гуртожитків ДТЕУ

Список на поселення ОС "Бакалавр" 2022 р.

1) Вся актуальна інформація з питань поселення до гуртожитків ДТЕУ розміщена на сайті університету та в інформаційному каналі ДТЕУ з питань поселення у гуртожитки в Telegram.

2) Після зарахування на навчання на сайті університету будуть опубліковані списки студентів на поселення із зазначенням номеру гуртожитку, а також дня та часу поселення:

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Положення про студентський гуртожиток ДТЕУ на вільні місця у гуртожитки університету можуть бути поселені іногородні студенти, які мають постійне місце реєстрації в населених пунктах, розташованих у зоні не меншій ніж 50 км від міста Києва.

3) З метою забезпечення уникнення масового скупчення осіб на території студмістечка поселення в гуртожитки ДТЕУ відбуватиметься в декілька етапів за списками, опублікованими на сайті, за таким графіком:

08, 09 та 10 вересня - студенти І курсу освітнього ступеня "бакалавр" та "молодший бакалавр"

(* увага: студенти І курсу, зараховані до ДТЕУ, мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначені в графіку дні).

12 вересня - студенти ІІ та ІІІ курсу освітнього ступеня "бакалавр"

(* увага: студенти, зараховані на ІІ та ІІІ курс освітнього ступеня "бакалавр" мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначений у графіку день).

28, 29 вересня - студенти І курсу освітнього ступеня "магістр"

(* увага: студенти, зараховані на І курс освітнього ступеня "магістр" мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначені у графіку дні).

4) Здійснити оплату за проживання в гуртожитку, відповідно до рахунку, у будь-який зручний спосіб (online-банкінг, mobile-банкінг, через банківський термінал тощо).

5) Для поселення необхідно прибути у визначений день із такими документами:

1. копія та оригінал ID-картки або паспорта;

2. копія та оригінал витягу з Державного демографічного реєстру або Додаток за формою 13 про реєстрацію місця проживання особи;

3. заява на поселення в гуртожиток (зразок заяви; заява пільгова);

4. копія та оригінал приписного свідоцтва з військового комісаріату за місцем проживання (для юнаків);

5. копія та оригінал документа, що є підставою для надання пільгової оплати за проживання в гуртожитку (за наявності);

6. результати проходження флюорографії;

7. 6 фото (3*4 см);

8. квитанція про оплату за проживання.

25.08.2022
остання редакція 30.09.2022