Науково-практичний семінар «Фінансова аналітика ринків України в умовах воєнного стану»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету 26 вересня 2022 року провела науково-практичний семінар «Фінансова аналітика ринків України в умовах воєнного стану».

Спікер: Андрій Золковер, д.е.н., професор, директор Наукової установи «Центр сталого розвитку».

Під час зустрічі було обговорено питання аналітики фінансових ринків України в умовах воєнного стану. Лекція визвала жваву та цікаву дискусію.

Щиро вдячні лектору за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 27.09.2022